Vaše kariéra není
sprint, je to maraton

Vždycky říkám, že kariéra je maratón, ne sprint. Je to běh na dlouhou trať, na které se vám nebude vžydcky běžet lehce a rychle. Přijdou slepé uličky, kde zabloudíte, či náročné kopce, které budou vyžadovat mnoho vašich sil. Přijdou i rozcestí, kde se budete muset rozhodnout kam dále.

Kariéra je náš život a měla by být vyjádřením našeho nejhlubšího já, naších předností, snů a cílů.

A bylo by skvělé mít vedle sebe někoho, kdo vám pomůže rozkrývat právě to kdo jste, kam jdete a v čem jste dobří. Průvodce. Někoho, kdo vám bude opravdu naslouchat a zároveň vám dá profesionální kariérní poradenství.

Co tedy pro vás konkrétně můžeme udělat:

Revize CV

Podíváme se na vaše CV jestli doopravdy říká to, kdo jste a co umíte. A jestli vás umí prodat a dostat na pohovor.

Kariérní koučink

Tohle je nejzásadnejší služba. Není to jen poradenství toho, co s vaší kariérou udělat. Je to objevování toho, kým jste a kým můžete být. Co vás brzdí a na čem můžete naopak stavět.

Informace o IT trhu práce

Tohle je nejzásadnejší služba. Není to jen poradenství toho, co s vaší kariérou udělat. Je to objevování toho, kým jste a kým můžete být. Co vás brzdí a na čem můžete naopak stavět.

Kariérní poradenství

Když máte CV hotovo, je také dobré připravit se na pohovor či případnou prezentaci obzvlášť, když měníte práci jednou za pět let a pohovory nejsou právě váš denní chleba. Můžeme se také podívat na to, jak se bavit se šéfem o zvýšení platu nebo o vyjednání si volna na 2 měsíce, abyste mohli jet na trail do Jižní Ameriky.

Zasílaní zajímavých IT jobů dle vaší preference

Někdo chce být prostě jenom informován o tom, kde se právě nabírá CEO, liniový manažer nebo technologický specialista. Znáte to sami, příležitostí je tady hromada a kdo ji včas chytí za pačesy …

Rádi pro vás budeme průvodci. Budeme však od vás potřebovat tyto údaje a malinkatý souhlas

Pro řádné splnění Kariérních služeb je společnost Smarthappy s.r.o. oprávněna zpracovávat tyto údaje: Jméno a příjmení, E-mailový a telefonní kontakt, Další doplňující informace typu: kategorie pracovního zařazení, odvětví, platové preference, preferovaná lokalita

S kým propojíme vás?

Se zapáleným obchodníkem, který pohne vašimi výsledky, nebo s firmou, ve které si užijete i pondělí?