happy Přejít na team

My jsme Smarthappy

Smarthappy vznikla z touhy po svobodě a chuti dělat nábor v IT lidsky a kvalitně. Se záměrem dodávat štěstí a spokojenost sobě, klientům i kandidátům. Již 4 roky se nám to daří. Žít tak, jak chceme a budovat smysluplný byznys se svými klienty.

Peter Repčík

Specializuji se na nábor IT obchodníků, IT konzultantů, projekťáků, team leadrů a manažerů. Smarthappy jsem založil v roce 2012 jako vyústění své touhy dělat nábor po svém. Specializovat se na IT sektor, vybírat si své klienty, doručovat perfektní práci a být svým zákazníkům oporou. Osamostanění mi přineslo to, co jsem chtěl - finanční nezávislost, svobodu, volnost v myšlení a tvoření. Denně se učím podnikatelskému řemeslu,  rozvíjím se v náboru lidí, rostu jako člověk i profesionál. Mé děti jsou mí další učitelé - učí mně sebeovládání, nehodnocení a delegování. Život je tím, čím ho chci mít - žiju, vychovávám, pracuju, chodím po horách, čtu, píšu,  fandím Arsenalu.

IT recruiter wanted!

Nábor lidí vypadá jednoduše, ale vždy to byla a bude komplexní práce. Dokonce bych ho nazval řemeslem. V této době už totižto nestačí zadat inzerát a lidi se vám budou sami hlásit.
Dnes je potřeba recruitera, který je psycholog a kariérní poradce, umí pracovat s datami, není mu cizí marketing a branding, sociální sítě ho bavěj, ale není v nich uvízlý natolik, aby se vyhýbal normální lidské interakci a budování silných vztahů.
Nábor je dnes už věda a obor, ve kterém se můžeš komplexně rozvíjet - jako člověk a také jako profesionál.
Tak jo. To bylo něco na úvod. A co budeš vlastně konktrétně dělat?

S kým propojíme vás?

Se zapáleným obchodníkem, který pohne vašimi výsledky, nebo s firmou, ve které si užijete i pondělí?